Pátek 21.11.2014

3. třída

V pátek 21.11. jsme s nadšením přivítali tým pražské Sparty. Už naše sestava vypovídala o tom, že si tento přátelák nechtěl nikdo nechat ujít a drobné nemoci hodil za hlavu. Naši plnou účast (12+2) trošku zaskočil soupeř, který postavil jen dvě lajny (6+1). Už od začátku byla vidět soupeřova převaha, ale ani to neodradilo naše malé bojovníky od maximálního nasazení. Z ledu sice neodcházeli vítězně, i přes to spokojeni se svým výkonem. Konečný výsledek není podstatný a ani není přesně znám (nejčastěji se v rodičovských kuloárech hovoří o 11:23).

Sestava HCR: Korous, Potluková – Fengl, Soušek, Adelt – Tumpach, Balcar, Prošek -Jelínek, Nenadál, Jirásek – Musilová, Demčík, Medřický

Sobota 22.11.2014

Mladší žáci

Mladším žákům se jejich zápas v Bílině vůbec navydařil a přerušili svoji sérii zlepšujících se výkonů. Prohráli vysoko 25:4.

Starší žáci

Vstoupili jsme do zápasu sebejistě a po zásluze vedli 2:0 (Neudeker). Byli jsme lepší, ale … Soupeř se nenechal vykolejit, postupně vyrovnával hru a protože se zřejmě naše pozornost upnula spíše na útok několik chyb nabídlo domácím šance na skórování z nichž 2 využili. Do druhé třetiny domácí nastupili s jasným cílem zvrátit skóre na svoji stranu což se jim podařilo. A protože ani náš gólman neměl nejlepší den skóre na straně domácích rychle narůstalo. Drobné změny v sestavě hostí po začátku 3. třetiny sice vedly k bance z hole Gabči Horákové, ale na zvrat utkání to nemělo žádný vliv.

Draci Bílina x HCR 8:3

Dorost

Dorost zajížděl ke svému zápasu do Lomnice nad Popelkou, která jim v předchozím zápase uštědřila porážku 4:18. Tentokrát se naši borci zhostili svého úkolu podstatně lépe a výsledek 8:3 v kontextu předchozího rozhodně nní špatný.

HC Lomnice x HCR 8:3

Neděle 23.11.2014

Ženy

Naše ženy čekal zápas s leadrem divize A1 týmem HC Litvínov. Bohužel njčernější scénář se bezezbytku naplnil. V týmu domácích nastoupila fenomenální Klára Chmelová a do branky hostí musela do branky nastoupit ne zcela vyléčená (po zranění z předchozího duelu s Litvínovem) Bára Bartušková. V útoku se poprvé představila naše nová posila Bára Šebíková.

Zápas jsme nezačali nejlépe. V 5.minutě Kristína Pátková nikým neatakována zasunula zpoza branky po přihrávce Debory Bartošové. Naše svěřenkyně však šťastná branka jinak nepříliš aktivních domácích nakopla ke zrychlení hry a svoji herní převahu korunovali nejprve vyrovnávací brankou Kamily Richtrové po střele Zuzky Bednářové a tři minuty poté i vedoucí brankou nové akvizice Báry Šebíkové po střele Terezy Bláhové. Zdálo se, že máme vývoj utkání pod kontrolou a v této třetině jsme byli jednoznačně lepším týmem. Jen stará bolest neproměňování šancí nám nedovolila výrazněji navýšit brankový rozdíl. Bohužel polevení koncentrace v závěru třetiny umožnilo domácím vyrovnat a v poslední vteřině se dokonce ujmout vedení. Celá naše dřina první třetiny byla zmarněna v poslední minutě. Druhou třetinu jsme začali dobře, když jsme si vynutili přesilovku, kterou hned na začátku potrestala Tereza Feixová. Vyrovnání domácím netrvalo ani půl minuty, když zlepšený pohyb domácích korunovala Klára Chmelová po přihrávce Šrámkové. Když ve 28. minutě opět ze zadu překvapila Natálie Bublová naší gólmanku jako trest za přílišnou pasivitu naší obrany začalo to s námi jít z kopce. Největší problémy nám dělala zejména skvělá Klára Chmelová. Její přehled po hřišti, práce s kotoučem i bruslení pro nás bylo neřešitelným oříškem. Byla u všech následujících branek ať už v roli střelce nebo asistenta.

HC Litvínov x HCR 10:3 (3:2, 4:1, 3:0)

Branky HCR : 6. Richtrová (Bednářová), 9.Šebíková (Bláhová), 21. Feixová

Muži

Muži přivítali na domácím ledě v Krajském derby Slovan Louny. Bohuže nezačali dobře. Dvě rychle indasované branky v rozmezí 5. a 7. minuty v podstatě znamenaly zásadní zlom utkání. A ač se domácí snažili vývoj utkání zvrátit chybělo trošičku štěstí, které se tentokrát usídlilo v brance hostí. Pře zlepšený výkon ve druhé a hlavně třetí třetině jsme nedokázali kromě korekce výsledku.

HCR x HC Slovan Louny 5:7 (0:3, 3:3, 2:1)

Zlomené hokejky 2:1

Bitky 0:2

Vyloučení 9:10

Branky HCR: 25. Pavlata (Nenadál, Richter), 27. Pokorný (Kuchař), 32. Novák, 57. Nenadál (Martinec) 60. Tintěra (Novák , Kapoun)