Bílinu (28:4) a Klášterec (26:2). Nejsme ranní ptáčata, ale s přibývajícím dnem

se docela slušně probouzíme. Zápasy s Kláštercem a následně  Bílinou, nikterak

snadné, jsou toho důkazem.  1 – 2 – 3  výhry  ¨doma¨ jsou prostě fajn!

14:9 (5:2) (6:3) (3:4) C

Sestava: Korous – Jelínek, Soušek, Adelt – Fengl, Balcar, Tumpach – Musilová,

Tumpach, Demčík, Medřický

Dorost

Magický listopadový a prodloužený víkend měl na programu i zápas našeho dorostu. Protože slíbené „posily“ z Litoměřic nedorazily a nemoci a zranění nás zdecimovaly postavili jsme všechno co mělo nohy a ruce a dokonce jednoho nadějného staršího žáka. V deseti, s jedním gólmanem a jedním starším žákem nic moc jsme si od zápasu neslibovali. Hráči však vše vzali jako výzvu ukázat co v nich je. Brankář se od prvé minuty evidentně rozhodl, že on rozhodně nebude slabinou a ostatní se nechtěli nechat zahanbit. Zakousli se do hostů jako smečka hladových ohařů zvítězili 5:2 když již vedly 5:0. Jedinou nepříjemností bylo zranění Anežky ´Kolářové. Doufejme, že nepůjde o nic vážného.

Muži

Muži v sobotu na přání soupeře místo domácího zápasu zajížděli do Prahy. Vedení se ujali sice domácí, ale naši vzápětí kontrovali a když se v 10. minutě dokonce ujali vedení vše vypadalo nadějně. Domácí se však zmátořili a ve 25.minutě vyrovnali. O tři minuty později šli opět do vedení. Jednobrankový náskok domácích se hostům nepodaři vymazat a byli to opět domácí, kteří dvěma slepenými brankami definitivně zlomili odpor hostí.

SK Žižkov Praha : HC Roudnice 7:4 (1:2, 4:0, 2:2)

Branky HCR: 1. Tintěra (Beránek), 10. Dobiáš (Pavlata), 42. Pavlata, 60. Kopecký.

Neděle 16.11.2014

Mladší žáci

V 11. kole LMŽ nás čekal výjezd k okresnímu derby do Litoměřic. Na pikantnosti dodával zápasu i fakt, že v dresu Litoměřic nastoupilo i několik nedávných kolegů našich ml.žáků. Naši opět potvrdili stoupající tendenci svých výkonů a ač prohráli 7:5 (díky již tradičnímu krátkodobému výpadku soustředění). 5 branek zaznamenal Honza Vostiňák.

Starší žáci

Starší žáci se zhostili svého zápasu podstatně hůře. Prohráli 7:1, ani ne tak výraznější převahou domácích, jako spíše vlastní nedůsledností v obranné fázi a přímo žalostnou koncovkou.

Ženy

8. kolo ligy žen přivedlo do naší Ice-Cold arény reprezentantky Berounských lvic (alias Slávie Praha) v jejichž řadách jsme napočítali 7 opor českých ženských reprezentací (od 15-ky po dospělé). Ani porážka 7:1 v předchozím zápase nám papírově nedávala příliš šancí. Děvčata se však nezalekla velkých jmen, ani předchozího výsledku a podle zákona, že každý zápas se hraje od stavu 0:0 šla do zápasu se zdviženou hlavou. Zranění opory našich obranných řad Anežky Kolářové ze sobotního zápasu Ligy dorostu a další nemoci donutili trenéra povolat nejmladší hráčku, teprve 10-ti letou Aničku Machovou, abychom byli alespoň na minimálních počtech 10-hráčů v poli a jedné golmanky. Úvod nás nezastihl v příliš velkém tempu a hostující hráčky skórovaly již ve druhé minutě zásluhou Dýckové (Kaltounková). Úvodní esetiminutovku jsme, zřejmě pod vlivem nepříliš intenzivní rozcvičky, strávili víceméně v našem obraném pásmu. Jakmile však došlo k náležitému prohřátí celého soukolí tak naše borkyně vyrazily na průzkum útočného pásma. Zřejmě se jim tam zalíbilo a hned v 11. minutě jsme vyrovnali. „Tvrdou“ střelu Kamily Richtrové z mezikruží dorážela Týna Simiková. Hlediště mohutně zaburácelo a tím vlilo další dávku sil do tělíček našich bojovnic. Hra se vyrovnala a velice zrychlila. Časté přelévání hry umožnilo vyniknout oběma gólmankám a zejména naše Andy v brance přímo čarovala. Zhruba v polovině zápasu začali (tou dobou již notně nervózní hosté) zvyšovat tempo. Macháčková (Martínková) nejprve vrátiha hostům vedení, aby Chadimová (Topolská) o necelou minutu později zvýšila na rozdíl dvou branek. Dnes neudržitelná a neúnavná Dáda Pejšová však svým razantním sólem snížila po necelých dvou minutách na rozdíl jediné branky a tím svým spoluhráčkám i fanouškům dala jasně najevo, že dnes svou kůži rozhodně nedáme zadarmo. Děvčata zvedla opět hlavu a do minuty vyrovnala opět Simiková po střele Černé. Třetí třetina přinesla souboj vůlí. Na obou stranách již byla patrná značná únava. Více sil měli domácí a po zásluze se ujali ve 13. minutě třetí třetiny vedení brankou Bláhové po střele Richtrové. Historické vítězství bylo na dosah. Bohužel soupeřky vyškrábly 47 s před koncem něco sil a Kaltounková (Dýcková) po zaváhání obrany šťastně vyrovnala. V následujících nájezdech nás štěstí opustilo nadobro a tak jsme ze zápasu, který jsme papírově měli jednoznačně prohrát nakonec odcházely s pocitem, že jsme místo získání jednoho bodu dva ztratily. Poděkování patří všem bojovnicím ve žlutém dresu. Dívky děkujem.

HCR x Berounské lvice 4:5 SN (1:1, 2:2, 1:1)

Branky domácích: 11. Simiková (Richtrová), 34. Pejšová, 35. Simiková (Černá), 53. Bláhová (Richtrová)

Hosté: 2. Dýcková (Kaltounková), 32. Macháčková (Martínková), 33. Chadimová (Topolská), 60. Kaltounková (Dýcková)

Pondělí 17.11.2014

Mladší žáci

Na domácím ledě přivítali MŽ své soupeře z Děčína. V předchozím zápase od nich inkasovali 15 branek tak bylo co oplácet. MŽ potvrdili rostoucí kvalitu svých výkonů a se svými protějšky sehráli vyrovnanou partii.

HCR x HC Děčín 3:5 (0:0, 1:3, 2:2)

Branky domácích : 31.Vostiňák (Marcin), 41. Vostiňák, 52. Vostiňák

Starší žáci

Starší žáci si na Děčín věří, je to také jediný tým v soutěži, který hraje ještě statičtěji než my. Za zmínku stojí, že v první a druhé třetině dávali z obou týmů branky jen hráči s číslem 17 a nahrával hráč č. 7.

HCR x HC Děčín 9:2 (3:0, 1:1, 5:1)

Branky domácích: 6x Neudeker(3x asistence Mynařík), 1x Čichovský, 1x Horáková,