Hokejistky Roudnice po vyrovnaném průběhu zápasu, na domácím ledě porazily Liberec 6:4. Na pěti brankách domácího týmu se podílela Černá.

„Do dnešního zápasu jsme nastupovaly s tím, že by jsme měly Liberci vrátit minulý zápas. Kdy nám tygřice vzaly dva body a ještě na našem ledě. Již od začátku utkání jsme se dostaly do vedení, ale tygřice nám vždy dýchaly na záda. Zbytečně jsme si zkomplikovaly zápas chybami, za které nás soupeř ihned potrestal gólem. Přesto všechno jsme to zvládly hlavně díky naší kapitánce, která nám byla velkou oporou a dala čtyři góly. Myslím si, že se z tohoto zápasu musíme poučit a hrát zodpovědněji. Ale celkově musím všechny holky pochválit, nepoložily jsme se, bojovaly a vyhrály jako jeden tým,“ dodala k utkání domácí hráčka Petra Beránková.

HC Roudnice n/L – HC Bílí tygři Liberec 6:4
(2:0, 2:2, 2:2)
Branky:
10. Černá, 17. Černá, 26. Feixová (Bednářová), 35. Černá, 46. Černá, 60. Feixová (Černá) – 24. Kawková, 30. Kawková (Hornická), 50. Bundová, 60. Cikánová (Fidriková)
Vyloučení: 5:4
Využití: 1:1
V oslabení: 1:0

 

Sestava HC Roudnice n/L:
Justová – Bezoldová, Černá, Neissová, Bartošová D. – Doubková, Beznosková, Beránková, Bartušková, Feixová, Bláhová, Bednářová, Vozárová, Bartošová T., Chvojová, Dočkalová