Roudnice v posledním zápase základní části soutěže, na domácím ledě snadno porazila Kobru Praha 10:0.

Domácí hráčky od úvodu naplňovaly roli favoritek a tlačily se do útoku. První branku vstřelila Feixová v šesté minutě. Do konce třetiny se trefily Bartušková s Černou a hattrick se podařilo vystřílet Feixové.
Druhá třetina probíhala podobně jako ta první v režii Roudnice. Střelecky se prosadily Kolářová, Bláhová a Neissová.

Hned v úvodu poslední části vstřelila dva góly Černá a i ona dosáhla na hattrick. Zbytek zápasu se pak již pouze dohrával a jen lehkovážnost v zakončení domácích hráček, ušetřil Kobru od větší prohry.
„Ze zápasu mám všelijaké pocity. Skóre jasně svědčí o naší převaze, ale mohly jsme hrát lépe, zvlášť v druhé polovině zápasu, kde jsme značně polevily. Nejvíce se dařilo Tereze Feixové, která dala hned v první třetině hattrick. Hlavní problém vidím ve spolupráci. Hokej je týmová hra, proto bychom měly více kombinovat. Na druhé straně je dobře, že všichni dostali šanci jít na led,“ dodala k zápasu autorka jedné z branek Anežka Kolářová.

HC Roudnice – HC Kobra Praha 10:0
(5:0 – 3:0 – 2:0)