Po vyrovnaném průběhu zápasu si Roudnice připsala výhru 7:4. Bodově se dařilo Černé s Feixovou, které se podílely na šesti gólech.

Trápení domácích z úvodu zápasu prolomila až v čase 6:21 Beránková, která prostřelila Hůlkovou. Pražanky odpověděly o pár vteřin později po průniku Kobylákové.

Nepřesná hra Roudnice pokračovala i v druhé třetině. Hostující tým toho také dokázal využít, v 26. minutě prostřelila Baruškovou v domácí brance Pokorná. Roudnici se však podařilo do konce třetiny stav otočit po brankách Feixové a Černé.

Poslední část hry pak již byla v režii domácích. Dvě branky vstřelila Černá a po jedné přidaly Beránková s Feixovou. Za hostující celek se trefily Pellarová se Soukupovou.

„Zápas s Esama byl ve stejném duchu, jako naše všechny poslední zápasy . Slabá účast hráček v zápasech a na trénincích, se projevuje na našich výsledcích. Já sama také nejsem se svým výkonem spokojena. Po tříměsíční přestávce, zaviněné úrazem, se stále nemohu dostat do tempa,“ nespokojeně hodnotila utkání hráčka Roudnice Veronika Bezoldová.

HC Roudnice nad Labem – HC ESA Praha 7:4
(1:1, 2:1, 4:2)