Hokejistkám Roudnice vyšel vstup do sezony výborně, na domácím ledě jasně přehrály Liberec.

 

Na úvodní trefu si diváci museli počkat až do 20. minuty, to se trefila Beznosková. Liberci se podařilo vyrovnat v čase 26:26 zásluhou Nedbalové. Vedení na stranu domácích vrátila Kobyláková a do konce třetiny se ještě trefily Neissová, Bláhová a Beznosková. I ve třetí třetině pokračovala roudnická kanonáda. Postupně přesně zamířily Neissová, Feixová, hattrick uzavřela Beznosková a dvě braky přidala v samém závěru zápasu Černá. Za hostující celek se trefila pouze Fidriková.

„Výsledek vypadá sice dost jednoznačně, ale vůbec se nerodil lehce. První třetinu jsme sehráli dost nervózně a když už jsme se propracovali ke koncovce byla doslova žalostná. Od druhé třetiny jsme aspoň začali proměňovat šance a ve třetí třetině už soupeř zápas jen odevzdaně dohrál. I tak naše holky chválím za přístup a jsem rád, že aspoň po fyzické stránce jsme byli lepší a projevila se náročná příprava. V herních kombinacích, ale musíme ještě hodně přidat. Příští týden nás holky z Varů asi prověří více“. Zhodnotil utkání trenér Roudnice Tomáš Dudek.

HC Roudnice – HC Bílí tygři Liberec 10:2
(1:0, 4:1, 5:1)
Branky:
20. Beznosková (Kobyláková), 32. Kobyláková (Beznosková), 35. Neissová, 39. Bláhová, 43. Neissová, 48. Feixová (Bartušková), 58. Beznosková (Černá), 59. Černá, 60. Černá – 27. Nedbalová, 48. Fidriková (Šulcová)
Vyloučení: 5:8
Využití: 1:0
V oslabení: 0:0
Rozhodčí: Střelka, Luczków

Sestava HC Roudnice:
Justová – Bezoldová, Černá, Neissová, Bartošová D. – Beránková, Kobyláková, Beznosková, Doubková, Feixová, Bláhová, Bartušková, Bednářová