Výborný zápas odehrála druhá útočná lajna Roudnice, která se podílela na sedmi gólech.
Hostující celek od úvodu zápasu tým Es přehrával a již v druhé minutě vedl po gólu Feixové. Feixové se střelecky dařilo i dále a v zápase zaznamenala hattrick. Po jednom gólu přidaly Bednářová, Černá, Bláhová, Bratušková a Bartošová.

„Sobotní zápas se pro nás vyvíjel příznivě už od prvního gólu. Hrály jsme na všechny tři lajny, každá hráčka se dostala ne led a za to jsem ráda, jelikož vím, jaký je to pocit, když se na ten led nedostanu. S Esama to je vždycky boj hlavně proti golmance Hůlkové, ale teď jsme si musely hlídat i dobré útočnice, hlavně naší bývalou hráčku Kobylákovou. Byl to skvělý zápas a za to děkuji trenérům, že všem dali šanci“. Zhodnotila zápas Barbora Bartušková, která jeden gól vstřelila a u dalších čtyř asistovala.

HC ESA Praha – HC Roudnice n. L. – 1:8
(0:3 – 0:1 – 1:4)
Branky:
48. Svobodová V. (Svobodová D.) – 2. Feixová (Bartušková, Bláhová), 9. Bednářová (Kolářová, Hollitzerová), 19. Feixová (Bartušková, Bláhová), 34. Feixová (Bartušková, Bláhová), 43. Černá (Nováková, Bartušková), 44. Bláhová (Černá, Hollitzerová), 50. Bartušková (Bartošová D., Feixová), 50. Bartošová D. (Feixová, Černá)

Vyloučení: 2:4
Využití: 0:0
V oslabení: 0:0
Diváků: 73

Sestava HC Roudnice n.L.:
Justová – Černá, Nováková, Kolářová, Bartošová D. – Doubková, Beznosková, Beránková, Bartušková, Feixová, Bláhová, Hollitzerová, Dočkalová, Vozárová, Bednářová

Autor článku: František Hrdinka