Přehledné výsledky turnajů 3. a 4. třídy a také mladších a strarších žáků, kteří se střetli s Kladnem.

3. třída:

Turnaj v Ústí nad Labem

Hodnocení turnaje očima asistenta trenéra Pavla Vargy:
Zdravíme Vás přátelé mládežnického ledního hokeje v Roudnici nad Labem,

během uplynulého víkendu naše děti 3. třídy odehrály turnaj v Ústí nad Labem. Turnaje se zúčastnily týmy HC Draci Bílina, Lvi Ústí nad Labem a naše Roudnice nad Labem. Úvod turnaje se nám moc nevyvedl. 1. třetinu nám naši svěřenci více méně prospali a po 1. třetině jsme prohrávali 6:1, a to bylo rozhodující pro zbytek zápasu. Ve 2. třetině se nám povedlo děti trochu probudit a inkasovali jsme jen 2x a ve 3. třetině jsme se zmohli na 2 góly, ale to už nestačilo téměř na nic, jelikož jsme opět 4x inkasovali. Prostě se nám nedařilo střelecky. Kryštof Hrzán měl 7 samostatných nájezdu, ale nebylo možné se trefit jinam než do brankaře soupeře, takže se to povedlo nakonec jen jednou, ale to se také počítá. Prostě samy to znáte, když je den smůly, tak s tím člověk nic neudělá. Adélka Krajníková byla tahoun celé trojky a plnila jak roli nahrávačky, tak skórující… Prostě náš poklad v sestavě!!!

Před 2. zápasem jsme to v kabině trochu rozebrali a výsledek se nám dostavil! Čekali jsme nástup domácích Lvů, ale ten jsme ubruslili a drželi krok. Jen ta koncovka prostě nešla, a šance byly veliké. Jirka Polák jezdil a poté bránil, jak se dalo (jen ten začátek, viď Jirko) a Jakub Marcin byl pro brankaře obrovskou oporou. Stálice a držák v obraně, když se to občas nepovede. A co se týče našeho brankaře Ladislava Potluky? Prostě jednička s hvězdičkou… Ač jiný ročník, je to talent, který si zaslouží velikou chválu, a to mu nechci pochlebovat!!!! Je to šikovný gólman a za hodně gólů do naší sítě nemohl!!! Více tréninků s trenérem brankařů a bude roudnická jednička! Dřel na maximum a v tom mu musíme moc poděkovat! V dalším případě musíme vyzdvihnout výkon Lukáše Kunta, který je ve svém věku na tom stejně jako náš brankář. Škoda jen, že se nám ztupila brusle do druhého zápasu a pak byl trochu hendikepován, ale z mého pohledu to nebylo vidět. Pěkný výkon Lukáši! Jinak v obraně byl vynikající Jiří Čepek, který tam bruslil na maximum a ještě se snažil vést do útoku ostatní. Super obrana, jen zlepšit hru do těla a je to super. Celkem jdeme z tohoto turnaje se vztyčenou hlavou, ač jsme prohráli oba zápasy. Naši žáčci ovšem hráli pěkný turnaj a dovoluji si podotknout, že v 6ti lidech perfektní výkon a příště budeme ještě lepší!!! Ostatní mančafty proti nám nastupovaly mezi 10 až 15 hráči v poli, plus brankář. Ty síly pak ve 3tí třetině ubývají, ale musíme před naší třetí třídou smeknout, jak to ubruslili a odehráli v tomto počtu! Tímto chceme poděkovat našim hráčům za milý zážitek a rodičům za důvěru a dopravu na akci. Hezký den Vám přejí Vaši trenéři a HC RCE

Turnaj očima trenéra Vladimíra Čichovského:
V neděli 13.11. organizovala SK Kadaň další ze série „mistrovských“ turnajů 4.tříd hraných 3 na 3. Z naší strany bych tento turnaj nazval Turnaj neproměněných šancí.

Tentokrát jsme hráli proti mužstvům z Kadaně a Loun. V úvodním duelu se našim borcům postavil tým z Loun, který naše hráče výškově, váhově a i věkově značně převyšoval. Turnaj jsme zakončili zápasem proti domácím borcům. Je škoda, že pořadatelé neocenili výkony hráčů poháry za jednotlivá umístění. Pro absenci Vojty Schönfelda jsme museli malinko upravit sestavu.

Naši ve složení :
1. tým:
Čichovský, Neudeker, Mynařík – Bergerová, Horáková, Richtrová.
2. tým:
Klepetko, Jeleňák, Krajník, – Bajer, Žižka, Pšenička.

Vyhodnocení dělala SK Kadaň (sečetli vždy oba výsledky).

Konečné pořadí:
1. místo – HC Roudnice n.L.
2. místo – HC Louny
3. místo – SK Kadaň

HC Roudnice n.L. – HC Louny- 5:6 (1:1 – 2:2 – 1:2)
Branky/asistence:
Neudeker 0+2
Horáková 1+0
Čichovský 4+0

HC Roudnice n.L. „1“ -SK Kadaň „1“ – 14:7 (4:1 – 7:2 – 3:4)

Neudeker 4+4

Horáková 1+1
Čichovský 6+4
Mynařík 1+1
Bergerová 2+0

HC Roudnice n.L. „2“ – SK Kadaň „2“ – 2:6 (0:2 – 2:2 – 0:2)

Klepetko 1+0

Pšenička 1+0
Jeleňák  0+1

Mladší žáci:

8. kolo LMŽ – sobota 12. 11. 2011

HC Roudnice n.L. – HC PZ Kladno – 4:2
Branky (asistence): Neudeker Jakub, Buk Petr (Matička), Buk, Vajc (Bačkády, Vejl).
Sestava HC Roudnice n.L.:
Hanžl Lubor, Šára Štěpán, Schönfeld Vojtěch, Vejl Antonín, Buk
Petr, Žvachta Matěj, Vajc Daniel, Bačkády Lukáš, Vejlupek Kevin, Matička Michal, Neudeker Jakub, Novotný Jan.

Starší žáci:
8. kolo LSŽ – sobota 12. 11. 2011

HC Roudnice n.L. – PZ Kladno – 4:15
Branky (asistence): Neiss (Chalupa), Šulc (Chalupa), Chalupa (Kolenatý,Neiss), Rott Jan.