Přehledné výsledky našich mládežnických družstev za uplynulý víkend najdete zde!

4. třída:
V neděli 30.10.2011 hrála 4.třída přátelské utkání s HC Sparta Praha. Hrálo se na celé hřiště.

HC Roudnice nad Labem – HC Sparta Praha  3:5 – (0:2 – 1:1 – 2:2)
Branky (Asistence): Klepetko (Čichovský), Čichovský (Neudeker), Klepetko (Neudeker).

Naše hokejové naděje ze 4.třídy se střetli v přátelském prestižním utkání se svými protějšky ze Sparty. Zápas začal v netradičním čase 10:45 což vzhledem k posunu času bylo vlastně v poledne. Mladá záloha Sparty na nás vyrukovala ve vysokém tempu a téměř nás nepustili na svoji polovinu hřiště. Záviděníhodný byl hlavně důraz sparťanských útočníků v naší obranné třetině. Z naší strany se první třetina odehrávala hlavně ve znamení zmatků a nedorozumění a tak již téměř tradičně jediným spolehlivým hráčem byl náš brankář (zřejmě je zvyklý obědvat později). Naši borci mu však nedali šanci uhájit čisté konto a tak nejprve po nesmyslné sérii kliček v naší obranné třetině sparťanští útočníci získaný kotouč poslali za jeho záda. Druhou branku jsme obdrželi v situaci kdy jsme měli kotouč pod kontrolou, ale místo přihrávky na volné najíždějící křídlo jsme namazali útočníkovi, který se již chystal opustit naše obranné pásmo a ten nabídnutou šanci využil. Výsledek 0:2 po první třetině byl vzhledem k našemu výkonu více než milosrdný. Po důrazném projevu trenérů na střídačce jsme do druhé třetiny jsme nastoupili úplně jiným způsobem (naši borci již pravděpodobně ztratili respekt k soupeři zvučného jména). Ke hře jsme přistupovali podstatně aktivněji a zlepšenou organizací obrany jsme si vytvářeli předpoklady  pro srovnání hry, bohužel sparťanská svatyně pro nás byla dnes zakletá.

Bohužel zlepšený výkon se nám podařilo naprosto znehodnotit jedním velmi nepodařeným střídáním, kdy při vyhození puku se vydali střídat čtyři z pěti našich borců a následný protiútok 3 na 0 soupeř využil ke zvýšení svého náskoku.

Třetí třetina byla z našeho pohledu opět nejpovedenější. Několikrát se nám podařilo dokonce uzavřít soupeře v jeho třetině a tuto převahu vyjádřit (kromě několika tyček) i gólově. Stav skóre na světelné tabuli ukazoval 3:3 a vypadalo to na celkem slušný výsledek. Bohužel v této části utkání spíše sporadicky útočící soupeř měl o to větší úspěšnost a po dvou chybách naší obrany tak dovedl bitvu do úspěšného konce.

Mladší žáci:
Pátek 28.10.
LMŽ: HC Slavoj Zbraslav – HC Roudnice n.L. – 2:4

Branky (Asistence): Vajc, Buk (Matička), Bačkády (Neiss), Buk.
Sestava HC Roudnice n.L.:
Novotný Marek – Šára Štěpán, Neiss Jiří, Schönfeld Vojtěch, Vejl Antonín, Buk Petr, Žvachta Matěj, Vajc Daniel, Bačkády Lukáš, Vejlupek Kevin, Matička Michal.
Fotky najdete zde!

Sobota 29.10.
LMŽ: HK Kralupy n/Vlt – HC Roudnice n.L. – 5:6
Branky (Asistence): Neiss (Buk), Buk, Matička (Buk), Bačkády, Buk (Neiss), Neissová.
Novotný Marek – Šára Štěpán, Schönfeld Vojtěch, Vejl Antonín, Buk Petr, Neiss Jiří, Žvachta Matěj, Vajc Daniel, Bačkády Lukáš, Vejlupek Kevin, Matička Michal, Panocha Jaroslav, Neissová Tereza, Polesný Vojtěch.