Přehledné výsledky všech našich mládežnických družstev za uplynulý víkend najdete zde.

 

 

 




4. třída:
Mistrovský turnaj 4. tříd – 8. 10. 2011 – ZS Roudnice n. L.

Obsazení turnaje: HC Roudnice (postavena dvě mužstva), HC Draci Bílina (postavena dvě mužstva), HC Stadion Litoměřice (postavena dvě mužstva).

Hodnocení utkání a turnaje: Vítězství 2 body, remíza 1 bod, prohra 0 bodů. V jednom zápase mohlo mužstvo získat max.4 body. Při rovnosti bodů o konečném umístění v základních skupinách rozhoduje: 1.vzájemná utkání, 2.rozdíl vstřelených a obdržených gólů, 3.větší počet vstřelených gólů.

Výsledky HC Roudnice:
HC Roudnice I – HC Litoměřice I – 6:5     
Branky (AS): Horáková (Schönfeld), Pšenička (Krajník), Krajník (Pšenička), Schönfeld (Krajníková), Schönfeld (Krajníková), Schönfeld.

HC Roudnice II – HC Litoměřice II – 1:8     
Branka: Čichovský

HC Roudnice I – HC Draci Bílina I – 9:4     
Branky (AS): Pšenička (Krajník), Pšenička (Krajník), Pšenička (Krajník), Horáková (Schönfeld), Schönfeld (Jeleňák), Pšenička (Bajer), Pšenička (Bajer), Jeleňák (Horáková), Krajník (Pšenička)

HC Roudnice II – HC Draci Bílina II – 21:1    
Branky: Čichovský (B-9, A-7), Klepetko (B-7, A-3), Mynařík (B-3, A-3), Bergerová (B-2, A-0)

Konečná tabulka turnaje:

Poz.TýmBody
1.HC Roudnice n.L.6
2.HC Stadion Litoměřice4
3.HC Draci Bílina2


Mladší žáci:

HC Roudnice n.L. – HC Kobra Praha – 8:1
Střelci: Vajc 4 , Bačkády 2 , Šára 2.
Asistence: Vajc 3, Neiss 2, Šára 2, Schonfeld 1, Panocha 1.

Sestava HC Roudnice n.L. : Marek Novotný, Jiří Neiss, Antonín Vejl, Michal Matička, Daniel Vajc, Matěj Žvachta, Kevin Vejlupek, Lukáš Bačkády, Štěpán Šára, Jan Novotný, Jaroslav Panocha, Vojtěch Schonfeld.

Starší žáci:

HC Roudnice n.L. – HC Kobra Praha – 11:3
Střelci: Chalupa Matěj 6, Rott Jan 2, Satran Matěj 2, Vitásek Jakub 1.
Asistence: Rott Jan 2, Chalupa Matěj 2, Polesný Vojtěch 1 , Satran Jakub 1, Šulc Benedikt 1, Neissová Tereza 1.

Sestava HC Roudnice n.L.: Vojtěch Schoř , Matěj Satran , Tereza Neissová , Jan Rott , Jaroslav Honzajk , Jakub Vitásek , Jakub Satran , Benedikt Šulc , Vojtěch Polesný , Matěj Chalupa , David Kolenatý.


Dorost LMD:

HC Příbram – HC Roudnice n.L. – 5:7
(3:2 – 1:3 1:2)
Článek najdete na titulní straně!