Přehledné výsledky všech našich mládežnických družstev najdete ZDE!

3. třída – turnaj v Klášterci n. O. – 21. 1. 2012

21.1.2012 jsme odehráli turnaj v Klášterci nad Ohří. K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti borcům z Klášterce a myslíme si, že jsme si vedli celkem dobře a podařila se nám uhrát remíza. V tomto zápase se blýskl Jakub Marcin 2mi góly, ale to nebylo jeho poslední slovo v turnaji. První třetinu jsme prohráli 2:1 a druhou 1:0 ale třetí třetina byla jednoznačná a mančaft přehrál Klašterec jednoznačně 3:1.

V zápase s Draky z Bíliny jsme hráli hned v následujícím zápase a tam jsme trochu odešli s fyzičkou a bylo vidět, že Bílina je čerstvá a nabuzená z kabiny k jejímu úvodnímu zápasu. První třetina dopadla v celku dobře, a to výsledkem 1:1, ale v druhé části už byla únava vidět více. Třetinu jsme prohráli 3:0. Ve třetí části se naši svěřenci snažili zabrat, a to se vyplatilo, čímž jsme snížili na konečných 5:3, ale tuto třetinu se nám povedlo vyhrát 2:1. Kluci Peštovi si vyzkoušeli první turnaj za třetí třídu a nevedli si vůbec špatně! Jen tak dále. V celém turnaji snad ani nejde vyzdvihovat jednotlivce, ale celý tým makal a odehrál krásné dva zápasy a oko rodičů muselo být potěšeno výkonem na tomto turnaji. Jen snad bych chtěl poděkovat našemu brankaři Jaroslavu Malečkovi za vynikající výkon, kterého si nešlo nevšimnout.