Přehledné výsledky všech našich mládežnických družstev najdete ZDE!

2. třída:

Turnaj v Mělníce – 25. 3. 2012

Naši nejmenší se zúčastnili turnaje hráčů 2004 a mladší. Obsazení turnaje : HC Junior Mělník A + B , HC Roudnice nad Labem a HC Česká Lípa. Výborné nasazení rodičů a hráčů HC Roudnice slibovalo dobré výsledky.

Sestava HC Roudnice n. L.:
Potluka Vladimír – Kremlík Robin, Karas Lukáš, Jindráková Lenka, Čech Stanislav, Merenus Matěj, Soušek Petr, Adelt Ondřej, Cihlář Vojta, Femgl Vojta, Merenus Michal, Potluková Valentýna, Hrbáček Pavel.

Zahajovací zápas jsme nastoupili proti Mělníku B a první třetinu jsme se opět malinko rozkoukávali a dokonce i malou chvilku prohrávali až 2:0. Naše dva hroty v první čtyřce, ale zaveleli do útoku a po druhé třetině bylo už srovnáno. Ve třetí třetině jsme již měli velkou převahu, ale jen góly nějak nepadaly a tak jsme B mužstvo porazili jen 4:2 .

Druhý soupeř již byl opravdu silný a také se do nás hned od začátku opřel a bohužel po první třetině jsme prohrávali 3:0. Ve druhé třetině jsme začali dobře bránit a tak jsme již neinkasovali žádný gól a podařilo se nám jeden vstřelit. Nastala infarktová třetí třetina, kde i rodiče bourali zimní stadion svým povzbuzováním a tak se podařilo vyburcovat naše mrňátka k výbornému výkonu. Bohužel 2 a půl minuty před koncem jsme stále prohrávali stále 3:1. Následovaly poslední dvě minuty utkání, když v předposlední minutě za obrovského skandování jsme vstřelili dvě branky a vyrovnali skóre na 3:3 . Byli jsme rozjetí a v tuto chvíli na nás prostě Lípa neměla. Hokejové štěstí se nahnulo na naši stranu a my vstřelili 20 vteřin před koncem čtvrtou a vítěznou branku na 4:3.

Nadšení a výborná nálada naplnila kabinu a děti si to obrovsky užívali! Musíme ale na druhou stranu pochválit mužstvo České Lípy které opravdu hrálo velice dobře .

Po dvacetiminutové přestávce jsme nastupovali plni nadšení a bojovnosti proti Junior Mělník A. Již v kabině jsme si řekli, že tam necháme vše a bojujeme hned od začátku. Brzy jsme vstřelili gól a měli částečnou převahu. Slabou chvilku jsme skousli když Mělník vyrovnal, ale to již bylo vše ze strany soupeře. Naopak jsme začali opět dobře bránit a naši útočníci dělali Mělníku velké problémy. To muselo skončit jen a jen výtěztvím a také výsledek 6:1 hovoří za vše.

Chci touto cestou ještě jednou poděkovat všem hráčům a všem rodičům za bezvadnou partu, výborné výkony a skvělou podporu a fandění ze strany rodičů.

Na závěr hodnocení hráčů:
Opravdu skvěle se ukázal malý Vojta Cihlář v obraně, který bojoval jak lev a myslím, že plno gólů zachránil. Dobrá práce také od dalších obránců jako Karas Lukáš či Lenka Jindráková. Výborně se předvedl i talentovaný Ondrášek Adelt a vstřelením dvou gólů si řekl o post v útoku. Parádní souhru a rozhodování zápasů nám předvedli nejlepší naši útočníci Matěj Merenus (5 gólů) a Pavel Hrbáček (7 gólů),kdy poslední jmenovaný opravdu najezdil na ledě nejvíce a připravoval pro kamaráda skvělé možnosti ke skórování.

To vše by, ale bylo k ničemu kdybychom zapoměli doma našeho gólmana Vládika Potluku, který nás nejednou podržel a dokonce ze čtyř nájezdů nařízených proti nám neinkasoval ani jeden gól!

HC Roudnice n. L. vyhrála poslední turnaj této sezony a už teď se všichni moc těšíme na sezonu novou. Poděkování všem posílají trenéři Jiří Neiss a David Merenus.