Přehledné výsledky všech našich mládežnických družstev najdete ZDE!

2. třída:
Turnaj Varnsdorf – 11. 3. 2012

V neděli 11. 3. 2012 se naše hokejová 2. třída účastnila turnaje na otevřeném ledě ve Varnsdorfu. K prvnímu zápasu jsme nastoupili proti mužstvu PIRÁTI CHOMUTOV „A“. Naši hráči měli bohužel velmi pomalý nástup, možná po cestě autobusem hráli jakoby v „kinedrilovém“ opojení, prosadil se jenom jednou, ale za to parádně Dominik Vojtěch. Konečný výsledek byl 1:10 v náš neprospěch.

Druhý zápas jsme sehráli proti výbornému domácímu mužstvu HC VARNSDORF, který nám nedal šanci skórovat a „smlsl“ si na nás s konečným výsledkem 0:17.

Na potřetí nám soupeřem bylo mužstvo HC ČĚRNOŠICE, tady už se naši hráči trochu zmátořili a dostali se do několika pěkných šancí, které bohužel nikdo ze hráčů neproměnil. A tak jsme dohráli s výsledkem 0:9

Naším posledním soupeřem bylo mužstvo HC PIRÁTI CHOMUTOV „B“. Do tohoto zápasu jsme vkládali největší naděje. Piráti měli opravdu rychlý nástup a brzy jsme prohrávali 0:2, ale zápas se nám však podařilo neskutečně obrátit v náš prospěch. Hned 2x překonal brankáře Matěj Merenus a 1 branku vstřelil Pavel Hrbáček. Skvěle nás také podržela naše brankářská „jednička“ Vláďa Potluka. Konečný výsledek 3:2 nás odrazil ode dna a zajistil nám pěkné 4. místo.

Naše mužstvo nastoupilo v neúplném počtu 9ti hráčů, na ledě se museli potýkat s tajícím ledem a po zápasech byli jak po koupeli, to však nic nemění na tom, že nám chybělo více bojovnosti a nasazení, turnaj jsme zpočátku „vypustili“ a bohužel nebojovali hned od začátku…

Velká škoda také je, že se neudělují ceny pro nejlepší fanoušky, protože to bychom určitě domů vezli 1. místo. Roudnický KOTEL posilněný výborným občerstvením, které kolovalo po autobuse fandil jako o život (nebo o hlasivky..), někteří fanoušci své nasazení a podporu možná i odmarodí, (hrozila i ruptura srdeční cévy, pana Brože!!:-)), ale hlavně, že na turnaji byla na turnaji skvělá atmosféra, spousta emocí a tak to má být!!!!!! Potěšilo nás také ocenění pro nejmladšího hráče celého turnaje, které získal Lukáš Karas.

Sestava HC Roudnice n. L.: Vláďa Potluka – Matěj Merenus, Pavel Vejvoda, Vojta Cihlář, Kristýna Brožová, Lenka Jindrákoví, Stáňa Čech, Dominik Vojtěch, Michal Rous, Lukáš Karas, Pavel Hrbáček.

FOTKY NAJDETE ZDE!
Foto a článek: Marek Brož

4. třída:
Utkání v Děčíně:

HC Děčín – HC Roudnice n. L. – 9:9
(1:4 – 4:2 – 4:3)

Naše 4.třída zavítala k poslednímu soutěžnímu utkání do Děčína. Toto utkání mělo potvrdit naše postavení na 2.místě v tabulce. Do Děčína jsme tudíž přijeli jako favorité.

Od první minuty utkání náš tým jasně přehrával soupeře. Po první třetině byl stav 1:4 ve prospěch našich barev. Přestávka nám však přinesla změnu přístupu některých hráčů ke hře. Zvláště obrana se začala dopouštět hrubých chyb, které soupeř nemilosrdně trestal. Domácí tým po srovnání skóre nabral druhý dech a začal na hřišti dominovat.

S tímto stavem se nechtěli smířit hlavně Jakub Neudeker a Marek Čichovský, kteří svou velice aktivní hrou začali postupně strhávat i ostatní hráče našeho týmu a 5 minut před koncem utkání se jim po krásné kombinaci podařilo vstřelit vedoucí branku.

Vedení se nám však nepodařilo udržet. Ve 44 minutě utkání udělal náš obránce opět hrubou chybu a poskytl tak domácím hráčům šanci na vyrovnání. Soupeř nabídnutou šanci využil.

Vzhledem k průběhu utkání byla nakonec dělba bodů spravedlivá.

Branky (asistence): Neudeker (Mynařík), Čichovský (Mynařík), Neudeker, Čichovský (Mynařík), Horáková (Pšenička), Mynařík (Čichovský, Neudeker), Krajník, Mynařík (Čichovský), Neudeker (Čichovský).

Sestava HC Roudnice n. L.:
Janda- Bergerová, Richtrová, Neudeker, Čichovský, Mynařík – Bajer, Krajník, Horáková, Pšenička, Trubička.

Konečná tabulka soutěže:

Kanadské bodování za sezonu 2011/2012:

Mladší žáci:
LMŽ – 27. kolo:
HC Roudnice n. L. – HC Junior Mělník – 3:5

Branky: Buk Petr, Matička Michal, Buk Petr.
Hanžl Lubor – Vajc Daniel, Neiss Jiří, Bačkády Lukáš, Buk Petr, Matička Michal, Vejlupek Kevin, Žvachta Matěj, Šára Štěpán, Vejl Antonín, Schönfeld Vojtěch, Panocha Jaroslav, Klepetko Benedikt, Novotný Jan, Polesný Vojtěch.

Starší žáci:
LSŽ – 27. kolo:
HC Roudnice n. L. – HC Junior Mělník – 7:4
Branky (asistence): Chalupa, Chalupa, Chalupa, Šulc (Chalupa), Rott Jan (Honzajk), Šulc, Chalupa (Honzajk).
Novotný Marek, Neissová Tereza, Satran Jakub, Rott Jan, Rott Michal, Šulc Benedikt, Tesařík Petr, Honzajk Jaroslav, Jiřička Jan, Kolenatý David, Chalupa Matěj, Damianidis Andreas, Štorkán Radek.