Srdečně Vás zveme na utkání 3. kola KP ústeckého a karlovarského kraje, ve kterém přivítáme v sobotu 1. 10. od 17:00 na domácím ledě HC Cheb.

Svěřencům trenéra Petra Bílka se povedlo vstoupit do KP výhrou 6:3 nad Lovosicemi v domácím prostředí. O branky se postarali místní stálice Hlavička, Krob, Sailer, Kopecký a dvě branky přidal exkolínský Manhart. Kromě něho patří mezi nové tváře například Boris Nestrašil (HC Řisuty) nebo Jakub Pražák (Benátky n.J.)

V minulém kole měli naši hráči volno a tak měli prostor dvou týdnů, aby se mužstvo kvalitně sehrálo. To hráčům Chebu vstup do soutěže vůbec nevyšel. Hned v prvním kole totiž utrpěli debakl 12:4 na ledě Ostrova nad Ohří.

O tom jestli se našim hokejistům povede vyhrát i druhé utkání se můžete na vlastní oči přesvědčit v sobotu 1. října od 17:00 na ZS v Roudnici n.L. Jednotné vstupné je 20,- Kč.

Srdečně Vás zveme také na utkání ELIOD LMD, ve kterém naše naděje přivítají rovněž v domácím prostředí tým HC Sparta Praha „B“. Zápas se odehraje také v sobotu 1. října a jeho začátek je v 10:00.

Autor článku: Michal Procházka