Team žen

Založení týmu se datuje k lednu roku 2007. Parta nadšených děvčat a žen z Roudnice a širokého okolí si tak dlouho pohrávala s myšlenkou hrát tento veskrze mužský sport, až se jednoho pozdního lednového večera sešly na ledě místního zimního stadionu a vrhly se do toho po hlavě. Začátek nebyl vůbec jednoduchý, hned se ukázalo, že v podstatě většina holek sice umí bruslit, ale s hokejkou si moc nerozumí. A tak na prvního trenéra pana Matičku M. čekala opravdu těžká práce. Postupně se k této partě přidávaly další nadšená děvčata a jako další trenér vypomáhal zkušený Zbyněk Pour. Tým se postupně zabydloval v organizaci HC Roudnice. Díky děvčatům se pořádaly společenské akce jako plesy a turnaje. Také si děvčata nechala vytvořit vlastní dost odvážný kalendář. S velkým úsilím a snahou se po roce a půl tento tým dočkal a začala pro něj tolik očekávaná soutěž.

Byla to sezóna 2008/2009, kdy vstoupily do oficiální soutěže ČSLH a to do Ligy žen pod vedením trenérů Langera a Dudka. První výsledky byly sice hrozivé, ale každý začátek je těžký a o to větší motivace pro holky to byla do dalších sezón.

Holky se staly pravidelným účastníkem této ženské soutěže. Postupně se výsledky zlepšovaly a i tým procházel svým vývojem. V průběhu všech sezón se v týmu vystřídalo zhruba 65 hráček. I realizační tým se měnil. Na pozici hlavního trenéra se vystřídali Míla Matička, Tomáš Langer, Zbyněk Pour a Tomáš Dudek. Vedoucí týmu je již šest let Antonín Bláha. Kustodi byli František Hrdinka, Vláďa Rámeš a Jirka Čepek. Asistentem trenéra je nyní již čvrtým rokem Honza Pejša.

Úspěchů má tento mladý tým poměrně hodně. Můžeme mezi ně určitě zařadit trojnásobné vítězství v divizi A2. Bohužel se divizi A1 nepodařilo nikdy udržet více jak na jednu sezónu. Mezi další úspěchy patří i to, že naším týmem prošlo za jeho dobu působení v soutěži, řada reprezentantek. Můžeme jmenovat brankářku Kateřinu Zechovskou, dále pak Deboru Bartošovou, Danielu Pejšovou, Gabrielu Horákovou a asi naší historicky nejlepší hráčku, kapitánku a srdce týmu Ivanu Černou. V neposlední řadě stojí za zmínku určitě i účast na mezinárodních turnajích – 1.místo Leuven (Belgie), 2x 1.místo Tachov, 2. a 3.místo Repromat Cup atd.

V současné době se tým nachází opět před něčím novým. Během let se vývojem tým dostal až do fáze generační výměny. V podstatě nyní by měly začít tým táhnout holky, které s hokejem začaly v době, kdy se tento tým zakládal onou zmiňovanou nadšenou partou žen a děvčat, která o hokeji mnoho nevěděla. Nynější holky mají tu výhodu, že hrají od mala a hokej ovládají, ale možná o to mají menší motivaci tento tým někam posunout. Je na nich a realizačním týmu, jak to s ženským hokejem bude v Roudnici pokračovat dále.

Příspěvky Ženy 27.9.2016 by webmaster

Ženy

Příspěvky klubu jsou stanoveny na 5400 Kč na sezónu.

Jednorázová platba:
Při jednorázové platbě (9x měsíční příspěvek)  se odečte 1 měsíční příspěvek.   Např. místo 9x 600,- platíte 4800,- Kč.

Pololetní platba:
Při platbě  2x za rok se odečte 1/2 měsíčního příspěvku. Např. místo 5400,- Kč   platíte 2x 2550,- Kč, celkem 5100,- Kč.

Měsíční platba:
Při platbě  9 x za rok se platí 600,- Kč za měsíc.

Podílnická sleva:
Za každého člena klubu, který sežene minimálně 10.000 Kč od sponzora nebo příspěvek za reklamní plnění ve stejné výši, zaplatí členské příspěvky klub.

Kontakty:
Hlavní trenér: Tomáš Dudek
Vedoucí mužstva: A. Bláha

Tréninky Ženy + Dorost
denčas
pondělí-
úterý18:45-19:45
středa-
čtvrtek18:45-19:45
pátek18:45-19:45
sobota-
neděle-
Ženy kontakty
Funkce Jméno E-mail Telefon
Vedoucí mužstvaAntonín Bláhatony.rce@seznam.cz606784389