Příspěvky 4. třída 26.8.2017 by webmaster

4.třída (děti, ročník 2008)

Příspěvky klubu jsou stanoveny na 3600 Kč na sezónu.

Jednorázová platba:
Při jednorázové platbě (9x měsíční příspěvek)  se odečte 1 měsíční příspěvek.
Např. místo 9x 400,- platíte 3.200,- Kč.

Splatnost do 1.10.2017

Pololetní platba:
Při platbě  2x za rok se odečte 1/2 měsíčního příspěvku. Např. místo 3.600,- Kč   platíte 2x 1700,- Kč, celkem 1.700,- Kč.

Splatnost 1.splátky do 1.10.2017
Splatnost 2. splátky do 15.1.2017

Měsíční platba:
Při platbě  9 x za rok se platí 400,- Kč za měsíc.

Splatnost vždy do 15. dne následujícího měsíce

Podílnická sleva:
Za každého člena klubu, který sežene minimálně 10.000 Kč od sponzora nebo příspěvek za reklamní plnění ve stejné výši, zaplatí členské příspěvky klub.

Organizační sleva:
Za dítě trenéra v příslušné kategorii platí ½ příspěvku klub.
Za dítě vedoucího mužstva v příslušné kategorii platí ½ příspěvku klub.

Realizační tým družstva:
Hlavní trenér: Kuchař Martin
Asistent: Matička Michal
Vedoucí družstva: Fengl Petr, fengl.petr@email.cz, tel. 736 773 956

Hráči 4. třída
Příjmení
Jméno
Post
číslo
narozen
BergerováNikolabrankář662008
WipperJanhráč12009
ŠafekDavidhráč12009
JenčíkMartinhráč12009
LébrJohanhráč12009
VeselýMatějhráč12008
SklenářMatějhráč12009
LebrJohanhráč12009
ŠaffekDavidhráč12009
WipplerJanhráč12009
VaňkováBarborahráč12008
ZapfAdamhráč12009
RybářTomášhráč12009
PrůchaJanhráč12009
MynaříkováAdélahráč12009
MatičkaMatějhráč12009
KünhelJohannhráč12009
FenglDanielhráč12009
TomanMilanhráč72010
KrálAlešhráč12009
JarošLukášhráč12009
HybšOndřejhráč12009
DurčekJaroslavhráč12009
4. třída (sezóna 2017/2018)
DenDatumČasDomácíHostéScore
Ne1.10.9:00U9004HC DěčínMINI hokejOdehráno
Ne22.10.10:00U9013HC LitvínovMINI hokejPřipraveno
So28.10.11:00U9008SK KadaňMINI hokejPřipraveno
Ne5.11.8:00U9018MOSTEČTÍ LVIMINI hokejPřipraveno
Ne12.11.9:30U9022HC Roudnice nad LabemMINI hokejPřipraveno
SoNe18.11.-19.11.U9029HC Draci BílinaMINI hokej
SoNe2.12.-3.12.U9035HC Slovan Ústí nad LabemMINI hokej
SoNe9.12.-10.12.U9037Stadion LitoměřiceMINI hokej
SoNe16.12.-17.12.U9043HC Roudnice nad LabemMINI hokej
So6.1.9:00-20:00U9202Piráti Chomutov AHC Roudnice nad Labem
Ne7.1.9:00-20:00U9211HC Roudnice nad LabemStadion Litoměřice A
SoNe13.1.-14.1.U9215HC Roudnice nad LabemHC Slovan Ústí nad Labem
SoNe20.1.-21.1.U9222HC Roudnice nad LabemHC Draci Bílina
SoNe27.1.-28.1.U9228SK KadaňHC Roudnice nad Labem
So3.2.9:00-20:00U9233HC Roudnice nad LabemHC Děčín B
Ne4.2.9:00-20:00U9241HC Klášterec nad OhříHC Roudnice nad Labem
SoNe10.2.-11.2.U9244HC Roudnice nad LabemPiráti Chomutov B
SoNe17.2.-18.2.U9254HC Slovan Louny AHC Roudnice nad Labem
SoNe24.2.-25.2.U9255MOSTEČTÍ LVIHC Roudnice nad Labem
SoNe10.3.-11.3.U9267HC Děčín AHC Roudnice nad Labem
SoNe17.3.-18.3.U9278HC Roudnice nad LabemHC Litvínov A
Tréninky 4. třída
denčas
pondělí17:30 – 18:30 (sraz dětí nejpozději 17:00)
úterý-
středa17:30 – 18:30 (sraz dětí nejpozději 17:00)
čtvrtek-
pátek16:15 – 17:15  (sraz dětí nejpozději 15:45)
sobota-
neděle-
3. třída kontakty
Funkce Jméno E-mail Telefon
Vedoucí mužstvaFengl Petrfengl.petr@email.cz736773956