Svěřenci trenéra Petra Bílka nastoupili k dnešnímu utkání na půdě lídra tabulky ve velmi oslabené sestavě a neměli tak příliš sil na odpor.


Hráči našeho týmu mužů nastoupili ke šlágru kola na kadaňském ledě pouze s deseti hráči do pole a to se proti takto silnému soupeři muselo projevit. V průběhu zápasu se navíc nepříjemně zranil útočník Petr Bílek, který poté se sebezapřením nakonec dohrál. Asi jediným pozitivem je premiérový start gólmana Karla Kolaříka v soutěži mužů. Tento sedmnáctiletý gólman nastoupil do branky na poslední třetinu a vedl si velmi dobře, inkasoval totiž pouze jedinou branku.

Naši muži odehrají další utkání v pátek 28. října v netradičním čase od 11:30, kdy na domácím ledě přivítají HC Rebel Ostrov. Tomuto zápasu bude od 9:00 předcházet derby LMD – HC Roudnice n.L.. – HC Litoměřice.

Zápas očima trenéra HC Roudnice n.L., Petra Bílka st.:
Naše mužstvo se na dnešní zápas bohužel nesešlo v plné sestavě. K dispozici jsem měl pouze 4 obránce a 6 útočníků a to je proti tak silnému soupeři velmi těžké. Kadaň dnes ukázala opravdu velkou sílu a nepochybně je to adept na vítězství v KP. Domácí mají velmi silný tým, navíc hráli celý zápas s patřičným nasazením, dohrávali souboje a celkově byli velmi nepříjmení. Naše nekompletní mužstvo dnes tak nemělo šanci uhrát dobrý výsledek. Pevně věřím, že vše napravíme v pátek, kdy na domácím ledě přivítáme HC Ostrov. Tímto bych chtěl také všechny naše fanoušky pozvat na tento zápas, který začíná v pátek od 11:30.

SK Kadaň „B“ – HC Roudnice n.L. – 9:1
Branka Roudnice: Vostárek (AS: Woš)

Sestava HC Roudnice n.L.:
Dobiáš (od 41. min. Kolařík) – Richter, Antal, Woš, Martinec – Manhart, Bílek, Fiala – Vostárek, Krob, Kopecký