Hráči týmu mužů si dnes vedli velmi dobře a z Loun si odvezli zaslouženou výhru. Rozhodující branku vstřelil v 7. sérii najezdů Petr Sommer. V základní hrácí době se trefili Jan Pokorný a Petr Novák.

Roudničtí hráči tentokrát podali v oslabené sestavě velmi dobrý výkon a po dramatickém průběhu zaslouženě získali bonusový bod navíc. Kvalitní výkon, který navíc okořenil brankou opět předvedl teprve 16ti letý útočník Jan Pokorný. Ten tak navázal na svůj první gól z Ostrova nad Ohří.

Pod výhru se významně podepsal i gólman Pavel Folk, který tým podržel v základní hrací době a i v samostatných nájezdech. Ty mohly skončit mnohem dříve, ale pokus navrátilce do sestavy Petra Bílka zastavila pouze tyčka a Pokorný bohužel nestihl přehodit gólmana. O osudu utkání tak rozhodl až v 7. sérii obránce Petr Sommer.

HC Slovan Louny – HC Roudnice n. L. – 2:3 sn
(0:0 – 1:1 – 1:1 — 0:1)
Branky:
1:0 – 32:36 – Křivka (AS: Pospíšil, Zetka)
1:1 – 37:37 – Pokorný (AS: Novák)
1:2 – 55:04 – Novák (Bez asistence)
2:2 – 59:04 – Šedivý (Pospíšil)
2:3 – 60:00 – Sommer (Rozhodující nájezd)
Vyloučení: 7:2 – navíc Richter (R) OT na 5 minut + do konce utkání
Rozhodčí: Barna – Šimánek, Beneš

Sestava HC Slovan Louny:
Dorn (Charvát) – Pospíšil, Sak, Křivka, Svoboda, Vavrica, Srb, Prošek, Vacek, Dittrich, Vaic, Vojtěchovský, Zetka, Šedivý, Petrlík, Hloucha

Sestava HC Roudnice n. L.:
Folk (Kolařík) – Tintěra, Hlavička, Vidim, Richter – Beránek, Bílek, Krob – Dobiáš, Novák, Pokorný – Sommer, Hauzr, Barcal