Hráči našeho týmu mužů podlehli na domácím ledě v oslabené sestavě Kadaňi „B“ vysoko 1:10. Jedinou branku vstřelil Petr Sailer.

Už před utkáním bylo jasné, že na roudnické hráče čeká velmi těžká zkouška. Kadaň je totiž suverénním lídrem krajského přeboru a do Roudnice navíc přijela ve velmi silné sestavě. Té dominoval útočník Martin Kadlec, který ma na kontě více než 80 zápasů v dresu prvoligového „A“ týmu Kadaně.

Samotný zápas ukázal obrovskou převahu Kadaně, která byla po celou dobu jasně lepší. Roudnice si vytvořila několik zajímavých šancí v úvodu zápasu, ale zůstaly nevyužity.

Poté byli diváci na zimním stadionu v Roudnici svědky pohledných útočných kombinací týmu hostí. Po první třetině opustil roudnickou branku Pavel Folk, který měl nastřelené koleno a nahradil ho Karel Kolařík, ale ani on nezmírnil převahu kadaňských hráčů. Ti si tak z Roudnice odvezli zaslouženě 3 body za výhru 10:1, když jedinou branku domácích vstřelil Petr Sailer.

HC Roudnice n.L. – SK Kadaň „B“ – 1:10
(0:5 – 0:2 – 1:3)
Branka Roudnice: Sailer

Sestava HC Roudnice n.L.:
Folk (od 21. Kolařík) – Tintěra, Martinec, Sommer, Kopecký – Sailer, Krob, Štěpán – Manhart, Nestrašil, Hlavička – Hauzr, Novák, Dobiáš