Hráči našeho týmu mužů si připsali první výhru v letošní sezoně!

Hokejisté našeho týmu mužů si o víkendu připsali první výhru ve velmi silně obsazeném přebory Prahy! Nicméně ani tento zápas nebyl vůbec jednoduchý. Roudničtí ještě v polovině utkání vedli po dvou brankách Petra Nováka 2:1, ale Černošice dokázali před koncem 2. třetiny otočit na 2:4 a měly tak opravdu blízko k bodovému zisku.

Jenže Roudnice se nevzdala a jiskřičku nadějě vykřesal deset minut před koncem Tintěra, který snížil na 3:4. A to nebylo vše v čase 55:58 totiž po přihrávce od nejstaršího hráče Milana Martince vyrovnal naopak nejmladší hráč Jan Pokorný, který je o celých 22 let mladší! O osudu utkání tak nakonec rozhodl necelou minutu a půl před koncem David Šenk, kterému asistoval Lukáš Krob.

Roudnice si tak připsala velmi  cenné 3 body. Hostům k bodovému zisku nepomohl ani gólman Pavel Simmer, kterého si roudničtí fanoušci mohou pamatovat z jeho působení v našem klubu. Velkým rozdílem byla nedisciplinovanost Černošic, které měly hned 13 vyloučení.

Další utkání odehrají naši hokejisté v sobotu 13. října od 17:00 v Letňanech!