Naši mladší dorostenci nezvládli poslední třetinu a od Mostu nakonec inkasovali osm branek.

Roudničtí mladší dorostenci absolvovali premiéru v letošním ročníku LMD na domácím ledě proti HC Most. Vstup do zápasu vyšel našim nadějím skvěle, když se hned v čase 00:13 střelecky prosadil Jan Pěkný. Svěřenci trenéra Dudka nepodali vůbec špatný výkon a ještě v polovině utkání vedli po brankách Ladislava Cacha a Tomáše Brandejského 3:2, ale po sérii chyb umožnili hostům vrátit se do utkání. A třetí třetina se nakonec proměnila v exhibici mosteckých hráčů, kteří ji vyhráli 5:0 a nakonec tak svítil na ukazateli skóre stav 3:8.

Nicméně naši hráči rozhodně zanechali sympatický dojem a v dalších zápasech rozhodně můžeme očekávat herní progres. Naši mladší dorostenci odehrají další utkání v LMD již v pátek 28. září na ledě Berouna.

Všechny fanoušky ledního hokeje pak chceme pozvat na 5. kolo LMD, kdy se naši hráči v neděli 30. září představí od 10:00 na domácím ledě proti HC Děčín.