Naši mladší dorostenci bohužel nedokázali navázat na domácí výhru proti Děčínu a v Mostě vysoko prohráli.

Naši mladší dorostenci nastoupili k utkání 3. kola ELIOD LMD na půdě Baníku Most a to týden poté co v domácím prostředí rozdrtili Děčín.

Jenže úvod zápasu byl v režii domácích. Ty dostal do vedení již v čtvrté minutě Komínek. A to nebylo vše. Již po deseti minutách hry vedl Most 3:0 a bylo jasně patrné, že se projevuje rozdíl v bruslení, ale i v zakončení a důrazu před brankou. V šestnácté minutě obdržel osobní trest na deset minut domácí Průša, za komentáře výroku rozhodčích. Do konce první třetiny se střelecky prosadil ještě Čmolík a na ukazateli skóre tak již svítil nelichotivý stav 4:0.

Mostecký celek navíc začal lépe i druhou část, když hned na začátku odskočil na rozdíl pěti branek. v dalším průběhu třetiny si naši hráči zahráli přesilové hry, ale ani ty nic na výsledku nezměnily. Ve třicáté čtvrté minutě bylo za faul domácího Adámka nařízeno trestné střílení, ale i to zůstalo nevyužito. Ale chvilku poté přišla první roudnická branka o kterou se postaral Pražienka po asistenci Čichovského. Jenže o chvíli později byl rozdíl ve skóre opět pět branek, protože se trefil Vávra a zvýšil na 6:1.

Poslední třetina přinesla přestřelku, ale i tu vyhrál Most v poměru 4:2 a celkově se tak radoval z výhry 10:3. Branky našeho týmu obstarali Martin Pražienka a a Huang Wu.

Naši hráči budou mít šanci na reparát ve středu 28. září, kdy se představí na ledě PZ Kladno.

10:3 – 57:04 – Komínek (AS: Čmolík)
Vyloučení: 8:9 – navíc Průša (M) a Stibůrek (R) 10 minut OT za nesportovní chování a Kuchař (R) 10 minut OT za vražení zezadu.