V nadcházející sezoně náš klub bohužel nenastoupí do LMD. Více podrobností uvnitř článku.

Vedení klubu HC Roudnice nad Labem o. s. oznamuje s lítostí, že v sezoně 2012/2013 náš klub bohužel není schopen odehrát ligu mladšího dorostu. Po loňské velmi úspěšné sezoně totiž hned několik klíčových hráčů postupuje do staršího dorostu a v klubu tak zůstalo pouze 5 hráčů bez gólmana, kteří by mohli hrát tuto soutěž. Vedení klubu se do poslední chvíle snažilo získat hráče do této kategorie i v jiných klubech, ale v současné době není žádným tajemstvím, že nedostatek hokejistů panuje opravdu téměř všude a tak se tato snaha nesetkala s úspěchem.

Do následující sezony nenasadíme také 4. třídu. Ani pro tuto kategorii totiž aktuálně není dostatek dětí a tak v mládežnických oddílech budou fungovat: přípravka, 2. třída, 3. třída, mladší žáci a starší žáci. V tuto chvíli již v kategorii mladších i starších žáků naleznete rozlosování základní části. V průběhu sezony bude docházet k upřesnění termínů a přesných časů.

Jak již víte tak náš celek mužů se představí v atraktivnějším a kvalitnějším KP Prahy. Také pro tuto soutěž již naleznete rozlosování v kategorii mužů. Před začátkem sezony upřesníme na jakých stadionech jednotlivé pražské celky hrají a k upřesnění termínů a začátků utkání bude docházet vždy na začátku měsíce. Tým mužů zahajuje přípravu na ledě 21. srpna od 18:00.

V kategorii stadion/led naleznete také aktuální rozpis ledové plochy na měsíc srpen 2012.

Vedení klubu HC Roudnice nad Labem o. s.