Vítězem tradičního turnaje se tentokrát stal celek HC Černěves, pořádající Old Timers Roudnice skončil na druhé pozici.

 

 

 

V sobotu 10. března 2012 se na roudnickém zimním stadionu odehrál již tradiční memoriál na počest Jaroslava „Bubika“ Procházky. Na ledové ploše se tentokrát představily čtyři mužstva. K tradičním účastníkům Old Timers Roudnice, Černěvsi a Mnetěši se premiérově přidal také celek Dravci Mělník.

I letošním turnajovým heslem bylo nezranit se a potěšit se dobrou hrou. Už od rána bylo jasné, že největším favoritem turnaje bude Černěves, která připravila velmi mladý celek, ale domácí hráči Old Timers Roudnice se rozhodně nechtěli vzdát. Hráči okolo Zdeňka Nováka a Jaroslava Svobody totiž obhajovali titul z loňského roku.

A papírové předpoklady se nakonec vyplnily. Před posledním zápasem mezi Roudnicí a Černěvsí bylo jasné, že se hraje o celkové vítězství. Oba celky totiž měly na kontě shodně po 4 bodech. Jenže utkání se nakonec změnilo v jasnou záležitost, když velmi omlazená Černěves přehrála Roudnici naprosto bez problémů v poměru 6:1.

Závěrečného předávání cen se tradičně zúčastnil starosta města Roudnice nad Labem, Vladimír Urban, který spolu se zástupci rodiny i klubu předal poháry. Nejlepšími střelci turnaje se stali Petr Sailer a jeden z nejmladších účastníků Tomáš Dyrynk. Cenu Fair Play získala Mnetěš a poté přišlo předání pamětních trofejí všem celkům. Vítězná Černěves si převzala také tradiční putovní pohár.

Za rodinu bych chtěl poděkovat všem organizátorům turnaje a samozřejmě také městu Roudnice nad Labem, hlavně panu starostovi Urbanovi, protože podporují udržení této tradice“ řekl Michal Procházka starší.

Fotky najdete ZDE!

Konečná tabulka:
1. HC Černěves – 6 bodů
2. Old Timers Roudnie n. L. – 4 body
3. HC Dravci Mělník – 2 body
4. HC Ferodo Mnetěš – 0 bodů

Nejlepší střelci turnaje:
Petr Sailer (Old Timers) a Tomáš Dyrynk (Černěves) – oba 4 branky

Cena Fair Play (nejmenší počet vyloučených):
HC Ferodo Mnetěš

Výsledky zápasů:
HC Černěves – HC Ferodo Mnetěš – 6:0
Old Timers Roudnice n. L. – HC Dravci Mělník – 3:1
HC Černěves – HC Dravci Mělník – 5:2
Old Timers Roudnice n. L. – HC Ferodo Mnetěš – 4:1
HC Dravci Mělník – HC Ferodo Mnetěš – 2:1
Old Timers Roudnice n. L. – HC Černěves – 1:6

Autor článku: Michal Procházka ml.